Pousada Kurasi Alter
Na terenie obiektu znajduje się również bezpłatny prywatny parking.
Arua Waterfall jest prawie 10 min jazdy od hotelu Pousada Kurasi Alter, natomiast Museu Dica Frazão jest w prawie 6 km stąd. Maica Lake leży także w prawie 3 km od obiektu.
Pokoje wyposażone są w balkon oraz telewizja satelitarna dla wygody gości.
- Lokalne atrakcje
- Igreja de Nossa Senhora de Nazare113 km
- ZooFIT - Zoologico de Santarem1219 km
- Igreja Sao Francisco1524 km
- Salao do Reino das Testemunhas de Jeova373 km
- Igreja Evangelica Tabernaculo de Deus1095 km
- Igreja Adventista do Setimo Dia1183 km
- Assembleia de Deus Congregacao Escudo da Fe1508 km
- Igreja Assembleia de Deus323 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Parking
Usługi rekreacyjne
- Plaża
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
Do dyspozycji gości w pokoju
- Taras
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Przyjazd: od 12:00 do 18:00
Wyjazd: od 08:00 do 11:00
Często Zadawane Pytania
- 🕌
Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu hotelu Pousada Kurasi Alter?
Podczas pobytu w hotelu Pousada Kurasi Alter, nie możesz przegapić najwyżej ocenianych atrakcji Santarému, takich jak Arua Waterfall (3 km) oraz Maica Lake, z lokalizacją w prawie 3,1 km od obiektu. - ❓
Czy na terenie hotelu Pousada Kurasi Alter jest dostępny parking?
Tak, hotel Pousada Kurasi Alter zapewnia bezpłatny prywatny parking za darmo. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w hotelu Pousada Kurasi Alter?
Goście hotelu Pousada Kurasi Alter muszą wymeldować się o 11:00.